O firmie

O firmie

o-firmie-img1

Szkółka w Kórniku, a dokładniej - w Skrzynkach koło Kórnika, powstała w 1996 roku jako oddział jednej z największych i najstarszych szkółek w Polsce - Szkółki Drzew i Krzewów Kulas z siedzibą w Pisarzowicach(link do strony: kulas.pl). Głównym celem była, i jest, sprzedaż roślin o najwyższej jakości - nie tylko pięknych, ale i zdrowych.

Jest dla nas zaszczytem współpraca i możliwość korzystania z ponad 40-letnich doświadczeń i wiedzy założyciela "szkółki matki" pana Kazimierza Kulasa, członka Związku Szkółkarzy Polskich (link do strony: zszp.pl).

Szkółka produkuje ponad 300 gatunków roślin ozdobnych i co roku wprowadza nowości. W ofercie znajdują się drzewa alejowe, drzewa i krzewy iglaste, krzewy liściaste i formy szczepione a stała współpraca z wieloma producentami z kraju i zagranicy daje możliwość zwiększania atrakcyjności proponowanych Państwu roślin.

Dla podkreślenia nowej jakości obsługi klientów w naszym oddziale w Kórniku, od 2014 roku wprowadziliśmy dodatkową, nową nazwę: Ogrody Kórnickie. Pod tą nazwą chcemy kontaktować się nie tylko z klientami z Poznania, z Wielkopolski, ale ze wszystkimi, którzy oczekują kompleksowego podejścia do transakcji. Możemy skompletować dla Państwa potrzebny zestaw roślin w oczekiwanych ilościach i wielkościach, możemy dostarczyć rośliny we wskazane miejsce, możemy rośliny posadzić, możemy założyć i pielęgnować tereny zieleni, gdyż dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników.

Na terenie Ogrodów Kórnickich znajduje się biuro projektowe architektury krajobrazu firmy Ogrody Odnowa (link do strony: ogrodyodnowa.com), polecamy!

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, właścicieli centrów ogrodniczych, architektów, projektantów ogrodów i firm zakładających tereny zieleni. Chętnie współpracujemy z urzędami miast i gmin oraz z deweloperami.

Zapraszamy do współpracy.